שמי קרן שביט (לשעבר: קרן שחם), יזמית לייף סטייל, מעצבת אופנה ומורת דרך לחיים טובים. נשואה לעידן ואמא גאה לעלמה (10) ונגה (7). את ביתנו בנינו בקיבוץ גבת, בעמק יזרעאל. הגשמנו חלום של חיי משפחה בטבע ובכפר. את עבודתי אני חולקת בין העיר ובין הכפר, משתדלת להנות מכל העולמות. יוצרת בסטודיו שלי "בית לחלוצות" השוכן בתוך מוזאון העמק בקיבוץ יפעת (גם חנות הבית ממוקמת שם) ומבלה זמן גם בחנות הדגל הממוקמת ברחוב שנקין, בלב ת"א ובמכירות קונספט חוויתיות שאני יוצרת ומפיקה. "טוב ויפה" הוא הבלוג האישי שלי, אותו אני כותבת כבר 8 שנים. הוא משמש לי כיומן אישי ובו אני כותבת על כל מה שטוב ויפה בעיני. מוזמנים להצטרף אלי למסעותי.
צרו קשר: 050-9474785
FOLLOW ME
הצטרפו לרשימת תפוצה
רוצים לקבל עדכון למייל שלכם כל פעם שאני מפרסמת פוסט?
רשמו את כתובת האימייל:
המייל שלך נוסף לרשימת התפוצה!

סתיו רומנטי - עוד שרשראות "וינטאג' פלר"

24 10
 

בובת קוקשי (Kokeshi) - דרישת שלום מיפן

19 10
 

בית מתוך קטלוג

12 10
בשיטוטי הוירטואלים בעולם, נתקלתי באתר מקסים, "Light Locations" (לינק), המשווק בתים יפיפיים באנגליה, המשמשים כלוקיישנים שווים להפקות צילום (טלביזיה / סטילס).את הבית הבהיר והמאובזר להפליא הזה, שממוקם בלונדון, ניתן לשכור ולצלם בו הפקות עיצוב יפיפיות:

שלומית בונה סוכה? גם אנחנו!

03 10
קצת לפני חג סוכות היתה לי שיחת תאום ציפיות עם הבעל ובה עלו שאלות אקוטיות כגון, מתי לדעתך כדאי לבנות סוכה  לעלמה (תשובת הבעל: בשנה הבאה), או איזה סוג של סוכה אתה רואה את עצמך בונה? (תשובת הבעל: סוכת נחלים, תשובתי: על גופתי) . לאחר שהובהרו הציפיות בינינו הוחלט לבנות קונסטרוקציה מעץ שתתפקד כבסיס לסוכה בחג בסוכות ובמהלך השנה יטפס עליה המטפס האגרסיבי של החומה הדרומית ויתן לה מראה של גזיבו מוצל במהלך הקיץ, בזמן שאנחנו ממקמים תחתיו את הבריכה המתנפחת שלנו.
© קרן שביט 2012
צור קשר 050-6422333