שמי קרן שביט (לשעבר: קרן שחם), יזמית לייף סטייל, מעצבת אופנה ומורת דרך לחיים טובים. נשואה לעידן ואמא גאה לעלמה (10) ונגה (7). את ביתנו בנינו בקיבוץ גבת, בעמק יזרעאל. הגשמנו חלום של חיי משפחה בטבע ובכפר. את עבודתי אני חולקת בין העיר ובין הכפר, משתדלת להנות מכל העולמות. יוצרת בסטודיו שלי "בית לחלוצות" השוכן בתוך מוזאון העמק בקיבוץ יפעת (גם חנות הבית ממוקמת שם) ומבלה זמן גם בחנות הדגל הממוקמת ברחוב שנקין, בלב ת"א ובמכירות קונספט חוויתיות שאני יוצרת ומפיקה. "טוב ויפה" הוא הבלוג האישי שלי, אותו אני כותבת כבר 8 שנים. הוא משמש לי כיומן אישי ובו אני כותבת על כל מה שטוב ויפה בעיני. מוזמנים להצטרף אלי למסעותי.
צרו קשר: 050-9474785
FOLLOW ME
הצטרפו לרשימת תפוצה
רוצים לקבל עדכון למייל שלכם כל פעם שאני מפרסמת פוסט?
רשמו את כתובת האימייל:
המייל שלך נוסף לרשימת התפוצה!

תכשיטי וינטאג' פלר - תכשיטים חדשים

27 01
 

דברים שאני שומרת בבטן - צילומי הריון ומשפחה של נעמי יוגב

24 01
זוכרים שסיפרתי לכם שיש כמה פרוייקטים ש"מתבשלים" לי בבטן...?ובכן, אני שמחה להציג בפניכם את הפרוייקט המרכזי, והחשוב מכולם:באמצע חודש מרץ צפויה לצאת לאוויר העולם בתנו השניה וכולנו מצפים ומתרגשים...

רחוב רבי יוחנן - "The it street" בשוק הפשפשים!

12 01
 

תכשיטי וינטאג' פלר - יום בסטודיו שלי

06 01
ימים עמוסים עוברים על כוחותנו... אבל שלא תהיה טעות, אין תלונות טפו... טפו... טפו...יש כמה פרוייקטים גדולים שמתבשלים לי בבטן ובקרוב קרוב, אוכל גם לעדכן... שווה לחכות, מבטיחה!בין הפרוייקטים אני תמיד שמחה ליום יצירה בסטודיו, למזלכם המצלמה שלי היתה איתי היום:

ביקור של נטשה חיימוביץ עם פתיחת העשור החדש

03 01
 
© קרן שביט 2012
צור קשר 050-6422333