שמי קרן שביט (לשעבר: קרן שחם), יזמית לייף סטייל, מעצבת אופנה ומורת דרך לחיים טובים. נשואה לעידן ואמא גאה לעלמה (10) ונגה (7). את ביתנו בנינו בקיבוץ גבת, בעמק יזרעאל. הגשמנו חלום של חיי משפחה בטבע ובכפר. את עבודתי אני חולקת בין העיר ובין הכפר, משתדלת להנות מכל העולמות. יוצרת בסטודיו שלי "בית לחלוצות" השוכן בתוך מוזאון העמק בקיבוץ יפעת (גם חנות הבית ממוקמת שם) ומבלה זמן גם בחנות הדגל הממוקמת ברחוב שנקין, בלב ת"א ובמכירות קונספט חוויתיות שאני יוצרת ומפיקה. "טוב ויפה" הוא הבלוג האישי שלי, אותו אני כותבת כבר 8 שנים. הוא משמש לי כיומן אישי ובו אני כותבת על כל מה שטוב ויפה בעיני. מוזמנים להצטרף אלי למסעותי.
צרו קשר: 050-9474785
FOLLOW ME
הצטרפו לרשימת תפוצה
רוצים לקבל עדכון למייל שלכם כל פעם שאני מפרסמת פוסט?
רשמו את כתובת האימייל:
המייל שלך נוסף לרשימת התפוצה!

סיכום חגיגות השנה לבלוג - מי זכה במה

28 02
ביום שישי האחרון, תחת מטחי גשם סוערים של מזג אוויר חורפי, הגיעו אל הסטודיו שלי שבמזכרת בתיה, חבורה עליזה וססגונית של נשים. נשים יקרות, נשים אמיצות, שהגיעו מכל קצוות הארץ ולא נתנו לסערה להשפיע על שיקול דעתן ולשנות להן את סדרי העדיפויות.בשל מזג האוויר, לא יכולנו להנות מהגינה והצטופפנו לנו בסטודיו החמים. ממה כן נהננו? מחברה טובה, מפגש נשים מרתקות, תה צמחים חם, עוגיות, הרצאות מעשירות של מיה לנדאו ושופינג איכותי ממבחר מוצרי הסטודיו.

אני חוגגת שנה לבלוג - ואתן נהנות משקית הפתעות!

19 02
מזל טוב לבלוג שלי, "טוב ויפה"... הוא כבר בן שנה! מצד אחד זה מרגיש כאילו זה קרה רק אתמול ומצד שני, כשאני עוברת על כל 80 הפוסטים שתעדו את השנה האחרונה, אני מבינה שעברתי כאן דרך.גם המספרים לא יכולים להטעות, כ- 30,000 יוזרים (אנשים שונים) שנחשפו לבלוג בשנה האחרונה (כניסות לא ספרתי...), מאות מנויים נרשמו לקבלת עדכונים שוטפים מהבלוג ותגובות נלהבות (שלא מפסיקות להפתיע אותי) ממשיכות להתקבל אצלי באהבה גדולה. זאת ההזדמנות עבורי לומר לכן תודה.כאן מגיע השלב שבו אני מפסיקה ליבב... מתעשתת על עצמי... ומאשימה את ההורמונים שלי בפרץ הרגשנות...(מותר לי! אני אוטוטו יולדת...).כאן גם המקום לספר על שקית ההפתעות הקטנה, שהכנתי עבורכן במיוחד לרגל "חגיגות השנה":הפתעה ראשונה - "Blog Candy" כפול (או מרובע אם תרצו) שווה במיוחד:

שלו בקדיתא

05 02
הדבר היה ככה... איכשהו יצא שעידן הצליח להפתיע אותי עם ספר חדש של מאיר שלו "הדבר היה ככה". ממש לא ברור לי איך הצלחתי לפספס את החדשה המרעישה הזו, כי מבחינתי הכתיבה של מאיר שלו היא מתנה גדולה ועונג צרוף. כסופר שהתחיל לכתוב בגיל מאוחר יחסית, הוא מאוד פורה, לא בקצב שמספק את התאבון האישי שלי... (ולא בקצב המסחרי של רם אורן...), אבל בכל זאת, להצליח להפתיע אותי אחת לשלוש שנים עם ספר טוב, זה בהחלט מחווה שאני מעריכה!

המתחם בידנו - כתבת סגנון קפצה לשופינג במזכרת בתיה וגדרה

04 02
במהלך חודש ינואר הגיעה למושבתנו הקטנה כתבת מעריב, פלורה צפובסקי לבדוק, להריח ולמשש מקרוב פוטנציאל לקניות משובחות מעבר לעיר הגדולה....הכתבה פורסמה במוסף סגנון, אתם מוזמנים ללחוץ עליה להגדלה: 
© קרן שביט 2012
צור קשר 050-6422333