שמי קרן שביט (לשעבר: קרן שחם), יזמית לייף סטייל, מעצבת אופנה ומורת דרך לחיים טובים. נשואה לעידן ואמא גאה לעלמה (10) ונגה (7). את ביתנו בנינו בקיבוץ גבת, בעמק יזרעאל. הגשמנו חלום של חיי משפחה בטבע ובכפר. את עבודתי אני חולקת בין העיר ובין הכפר, משתדלת להנות מכל העולמות. יוצרת בסטודיו שלי "בית לחלוצות" השוכן בתוך מוזאון העמק בקיבוץ יפעת (גם חנות הבית ממוקמת שם) ומבלה זמן גם בחנות הדגל הממוקמת ברחוב שנקין, בלב ת"א ובמכירות קונספט חוויתיות שאני יוצרת ומפיקה. "טוב ויפה" הוא הבלוג האישי שלי, אותו אני כותבת כבר 8 שנים. הוא משמש לי כיומן אישי ובו אני כותבת על כל מה שטוב ויפה בעיני. מוזמנים להצטרף אלי למסעותי.
צרו קשר: 050-9474785
FOLLOW ME
הצטרפו לרשימת תפוצה
רוצים לקבל עדכון למייל שלכם כל פעם שאני מפרסמת פוסט?
רשמו את כתובת האימייל:
המייל שלך נוסף לרשימת התפוצה!

לונדון וברייטון - יומן מסע שופינג - אישי

08 11


לונדון אולי לא חיכתה דווקא לי, אבל אני דווקא חיכיתי לה. מאוד. ולא, גם שם לא הייתי לבד.
את הביקור הראשון שלי (!) בלונדון, לא רציתי לעבור כתיירת קלאסית שמסתכלת על העיר מהצד. כבר בתחילת החופשה המשותפת עם עידן, הבהרתי לו שהביג בן, הלונדון איי ושאר אטרקציות תיירותיות הן מחוץ לתחום (שלי) בביקור הנוכחי.את הפעם הראשונה שלי בלונדון, אני רוצה לחוות כלונדונאית אמיתית, שמבלה סופ"ש מפנק ונעים ברחבי העיר. באמצעות אתר airbnb איתרנו לנו עליית גג ויקטוריאנית נחמודת בקמדאן רוד, במרחק של פסיעה מתחנת הטיוב הקרובה.
את הטיול הראשון שלנו עשינו ב"שכונה" אזור סטודנטיאלי "מגניב" עם המון חנויות, מסעדות אסייתיות וסצנת יד שניה עם נגיעות הלואיניות בכל פינה.

את היום הראשון העברנו באזור קמדאן, התארגנות על כרטיסי Sim מקומיים, קצת שופינג (מצאתי מעיל שווה בחנות יד שניה!), צהריים במסעדה וייטנאמית מעולה, חזרה לעליית הגג שלנו לשלאף שטונדה נפלא ויציאה לדינר שווה במסעדה יוקרתית עם ליעונה ורואי, זוג לונדוני ותיק (3 חודשים בבירה).

© קרן שביט 2012
צור קשר 050-6422333