שמי קרן שביט (לשעבר: קרן שחם), יזמית לייף סטייל, מעצבת אופנה ומורת דרך לחיים טובים. נשואה לעידן ואמא גאה לעלמה (10) ונגה (7). את ביתנו בנינו בקיבוץ גבת, בעמק יזרעאל. הגשמנו חלום של חיי משפחה בטבע ובכפר. את עבודתי אני חולקת בין העיר ובין הכפר, משתדלת להנות מכל העולמות. יוצרת בסטודיו שלי "בית לחלוצות" השוכן בתוך מוזאון העמק בקיבוץ יפעת (גם חנות הבית ממוקמת שם) ומבלה זמן גם בחנות הדגל הממוקמת ברחוב שנקין, בלב ת"א ובמכירות קונספט חוויתיות שאני יוצרת ומפיקה. "טוב ויפה" הוא הבלוג האישי שלי, אותו אני כותבת כבר 8 שנים. הוא משמש לי כיומן אישי ובו אני כותבת על כל מה שטוב ויפה בעיני. מוזמנים להצטרף אלי למסעותי.
צרו קשר: 050-9474785
FOLLOW ME
הצטרפו לרשימת תפוצה
רוצים לקבל עדכון למייל שלכם כל פעם שאני מפרסמת פוסט?
רשמו את כתובת האימייל:
המייל שלך נוסף לרשימת התפוצה!

העולם של אפרת חסון - מסע מאוייר אל ארץ פלאות והשראה

19 04
לרומן שלי עם המאיירת אפרת חסון אחראי (גם הפעם) מארק צוקרברג. איור שעלה אצלי על ה-wall בפייסבוק, שיגר אותי ישירות לבלוג המסקרן שלה ומשם הפלגתי לפוסט הבא:

בפוסט מספרת אפרת שקבלה השראה מאחת התמונות שפורסמה בבלוג אפונה בלוג אופנה. התמונה של הבלוגרית דר משיח, משכה את תשומת ליבה בזכות שילוב הצבעים המדליק והיא החליטה ליצור איור בהשראתה. בצירוף מקרים מדהים, היא קנתה יום קודם לכן ניירות צבעוניים באותם הצבעים ממש!

 וגם הסתכלה על כל מיני דברים שהיא אוהבת בצבעים אלו ממש.

הבגדים הזכירו לה את אליס בארץ הפלאות המודרנית. החצאית הכחולה, הז'קט עם השרוולים המתנופפים היו בעיניה אינטרפציה מדליקה.
© קרן שביט 2012
צור קשר 050-6422333