שמי קרן שביט (לשעבר: קרן שחם), יזמית לייף סטייל, מעצבת אופנה ומורת דרך לחיים טובים. נשואה לעידן ואמא גאה לעלמה (10) ונגה (7). את ביתנו בנינו בקיבוץ גבת, בעמק יזרעאל. הגשמנו חלום של חיי משפחה בטבע ובכפר. את עבודתי אני חולקת בין העיר ובין הכפר, משתדלת להנות מכל העולמות. יוצרת בסטודיו שלי "בית לחלוצות" השוכן בתוך מוזאון העמק בקיבוץ יפעת (גם חנות הבית ממוקמת שם) ומבלה זמן גם בחנות הדגל הממוקמת ברחוב שנקין, בלב ת"א ובמכירות קונספט חוויתיות שאני יוצרת ומפיקה. "טוב ויפה" הוא הבלוג האישי שלי, אותו אני כותבת כבר 8 שנים. הוא משמש לי כיומן אישי ובו אני כותבת על כל מה שטוב ויפה בעיני. מוזמנים להצטרף אלי למסעותי.
צרו קשר: 050-9474785
FOLLOW ME
הצטרפו לרשימת תפוצה
רוצים לקבל עדכון למייל שלכם כל פעם שאני מפרסמת פוסט?
רשמו את כתובת האימייל:
המייל שלך נוסף לרשימת התפוצה!

השדה נכנס הביתה

14 03
יש לי חולשה לפרחים, אני מודה. כשיש לי פרחים בבית, אני מרחפת לי מחדר אל חדר, כשחיוך שמימי (וקצת דבילי) מרוח לי על הפנים. יש לי גם חוק קטן לגבי איסור החזקת עציצים בבית. הם תמיד ניראים לי כמו דיירים מסכנים, כאילו מישהו החליט לעקור אותם מבחוץ ולשכן אותם במקום לא טבעי ונטול אור. גם צבעי העלים של העציצים המבוייתים תמיד כהה והעציץ נראה לי מדוכא... לעומת זאת צמח שעליו ירוקים בהירים מרגיש לי שמח ומבסוט. אני יודעת שזה איך שהוא קשור לרמות הכלורופיל בצמחים, לי אישית זה מתקשר למשוואה שמתקיימת גם לגבי באופן אישי, אור = שמחה.

פרחים לעומת זאת, הם תמיד אורחים משמחים בביתנו! והפרחים שאני הכי אוהבת הם פרחי שדה. פרחים צבעוניים, טבעיים ומאושרים... (מחייכים) בכל פעם שאני צריכה לבחור לעצמי נתיב נסיעה, אני תמיד מעדיפה את ה"מסלול הירוק". מסלול שטובל בשדות, בדר"כ בין מושבים. לא אכפת לי לנסוע עוד כמה דקות בתוך הטבע, גם אם הנסיעה באזורים האורבנים קצרה ויעילה יותר. גם כשגרנו בת"א תמיד העדפתי נתיבים שכוללים שדרות (רוטשילד, בן ציון, בן גוריון וכו'...) והשתדלתי להמנע מרחובות כמו אבן גבירול, שמבני הרכבת המפוייחים שלו גרמו לרמות הכלורופיל שלי לעלות.ודאי הבחנתם שלאחרונה כל מגרש עזוב עם פסולת בניין, לבש את שמלת האביב שלו והכל מסביב פורח וזורח. אני נוסעת לי הביתה במסלול הירוק שלי (רצוי עם שירים עיבריים ונוסטלגים ברקע, עדיפות לחווה אלברשטיין) וחיוך גדול (ודבילי... כבר ציינתי?) מרוח לי על הפרצוף. לקראת סוף השבוע האחרון החלטתי שאני מכניסה את השדה אלי הביתה. עברתי בשדה שליד הבית שלנו וקטפתי חרציות וחרדלים. מהגינה הפרטית שלנו קטפתי אפונה רייחנית, תורמוסים וכובע הנזיר.

ערמתי אותם בערימות על השולחן במרפסתאספתי כלים שונים ומלאתי אותם במים


וזה מה שיצא:


אח"כ פיזרתי אותם בבית, תראו איזה יופי:ועוד אחד נחמד לסטודיו:הבית לבש שדה ואנחנו חוגגים אביב,
סופ"ש מחוייך לכולכם!
4 תגובות
התגובה שלך נקלטה במערכת ותפורסם אחרי אישור
השארת תגובה
אילאיל 6 14.03.2009

משגע לחלוטין!
וכאילו קראת את מחשבותי בפוסט שלי מאתמול צילמתי אגרטל מדהים (נקנה ב-2 ש"ח במכירה השנתית בטבעון) עם פרחי הגינה שלי.
כמה יופי יש בפרחי הבר הפושטים לכאורה.
את יודעת? פתאום נזכרתי שהיינו קטנים אמא שלי היתה שולחת אותנו בדיוק בעונה הזו של השנה, לחולות ליד הבית (גרתי בחולון של תחילת שנות השמונים) לאסוף חרציות לבית - נוסטלגיה

karen shavit 6 14.03.2009

לפעמים הדברים הפשוטים שנמצאים ממש מתחת לאף שלנו, הם הדברים הכי טובים...

moran 0 15.03.2009

איזה יופי של פרחים....

Anonymous 6 25.09.2010

We sale online brand Alprazolam online. Buy Alprazolam now! purchase alprazolam. The best quality.

© קרן שביט 2012
צור קשר 050-6422333