שמי קרן שביט (לשעבר: קרן שחם), יזמית לייף סטייל, מעצבת אופנה ומורת דרך לחיים טובים. נשואה לעידן ואמא גאה לעלמה (10) ונגה (7). את ביתנו בנינו בקיבוץ גבת, בעמק יזרעאל. הגשמנו חלום של חיי משפחה בטבע ובכפר. את עבודתי אני חולקת בין העיר ובין הכפר, משתדלת להנות מכל העולמות. יוצרת בסטודיו שלי "בית לחלוצות" השוכן בתוך מוזאון העמק בקיבוץ יפעת (גם חנות הבית ממוקמת שם) ומבלה זמן גם בחנות הדגל הממוקמת ברחוב שנקין, בלב ת"א ובמכירות קונספט חוויתיות שאני יוצרת ומפיקה. "טוב ויפה" הוא הבלוג האישי שלי, אותו אני כותבת כבר 8 שנים. הוא משמש לי כיומן אישי ובו אני כותבת על כל מה שטוב ויפה בעיני. מוזמנים להצטרף אלי למסעותי.
צרו קשר: 050-9474785
FOLLOW ME
הצטרפו לרשימת תפוצה
רוצים לקבל עדכון למייל שלכם כל פעם שאני מפרסמת פוסט?
רשמו את כתובת האימייל:
המייל שלך נוסף לרשימת התפוצה!

מגורים ויצירה באווירה קסומה

08 02
כשהייתי ילדה ציירתי את הבית שלי כבית עם גג רעפים, ארובה, שביל, גדר וכלב. יצא שכאדם בוגר אני חיה עם משפחתי בבית שנראה כאילו הוא גזור מאחד מציורי הילדות שלי.
בהכרותי עם עצמי, זה כניראה לא מקרה... יש לי נטיה להחיות את הפנטזיות שלי, שהן דרך אגב מאוד פשוטות ואסטטיות.


* כאן אנחנו מצולמים להפקת ה"שנה טובה" המסורתית שלנו ברוח המקום ובהשראת החלוצים שבנו את הבית.

לפני כשנתיים וחצי (כשעלמה היתה עדיין בבטן) החלפנו את הנוף הלב תל-אביבי בסביבה הירוקה והשקטה של מזכרת בתיה. כן... כן... מה שהיה טוב לנוח נאמן ולטלילה שלו מ"שירת הסירנה" של עירית לינור, התאים גם לנו בשלב ההתברגנות של חיינו.כמובן שכ"מצאנית" מדופלמת מצאתי את הבית המקסים הזה. הבית שימש כרפת של משפחת גולד, אחת ממשפחות החלוצים שהקימו את מזכרת בתיה בשנת 1883. לפני כמה שנים הוא עבר שיפוץ נרחב והרפת הוסבה לחלל מגורים מרשים עם חלונות, נישות ומאפיינים תקופתיים. הלול הפך למטבח ואת מרתף היינות שבחלקו התחתון של הבית הפכתי לסטודיו הקסום שלי.
2 תגובות
התגובה שלך נקלטה במערכת ותפורסם אחרי אישור
השארת תגובה
sefi 4 12.02.2009

נורא נורא חמוד והסיפור של הבית מעורר קינאה. הייתי רק ממליצה לך להוסיף תמונות שגדלות בלחיצה כדי שנוכל לראות את כל התמונות היפות בגדול יותר. נשיקות.

karen shavit 4 12.02.2009

תודה על ההצעה,
אני אכן אאמץ זאת...
בשניה שאבין איך (:

© קרן שביט 2012
צור קשר 050-6422333