שמי קרן שביט (לשעבר: קרן שחם), יזמית לייף סטייל, מעצבת אופנה ומורת דרך לחיים טובים. נשואה לעידן ואמא גאה לעלמה (10) ונגה (7). את ביתנו בנינו בקיבוץ גבת, בעמק יזרעאל. הגשמנו חלום של חיי משפחה בטבע ובכפר. את עבודתי אני חולקת בין העיר ובין הכפר, משתדלת להנות מכל העולמות. יוצרת בסטודיו שלי "בית לחלוצות" השוכן בתוך מוזאון העמק בקיבוץ יפעת (גם חנות הבית ממוקמת שם) ומבלה זמן גם בחנות הדגל הממוקמת ברחוב שנקין, בלב ת"א ובמכירות קונספט חוויתיות שאני יוצרת ומפיקה. "טוב ויפה" הוא הבלוג האישי שלי, אותו אני כותבת כבר 8 שנים. הוא משמש לי כיומן אישי ובו אני כותבת על כל מה שטוב ויפה בעיני. מוזמנים להצטרף אלי למסעותי.
צרו קשר: 050-9474785
FOLLOW ME
הצטרפו לרשימת תפוצה
רוצים לקבל עדכון למייל שלכם כל פעם שאני מפרסמת פוסט?
רשמו את כתובת האימייל:
המייל שלך נוסף לרשימת התפוצה!

מכירת טקסטיל שווה ביותר!

26 02


מכירה ביתית שווה ביותר בסופ"ש הקרוב. אמנם התחזית צופה לנו סופת חורף, אבל מצד שני... לא כדאי להתכרבל במיטה עם מצעים חדשים, סופר שווים... ? לא מדובר כאן בעוד מכירה ביתית סטנדרטית. זהו סייל שווה במיוחד, של טקסטיל שווה במיוחד ובמחירים ידידותיים.

אני כבר רכשתי לא אחת מצעים/מפות/כריות בסייל הניפלא הזה, שמקיים חברי גדי אחת לכמה זמן. כך שזאת המלצה אישית. חוץ מבגדים, קרמיקה ומצעים נילחש לי על מספר מוגבל של כירבוליות ס ו פ ר - מ ד ה י מ ו ת, שגדי מייבא בעצמו מאירופה ובמחירי סוף עונה.אני לא אסבך אתכם עם הוראות הגעה למושב גבעת ח"ן, אבל אני כן אתן לכם את הנייד של גדי, כדי שאם תסתבכו - תוכלו להטריד אותו בעצמכם: 052-5480044
0 תגובות
התגובה שלך נקלטה במערכת ותפורסם אחרי אישור
השארת תגובה
© קרן שביט 2012
צור קשר 050-6422333