שמי קרן שביט (לשעבר: קרן שחם), יזמית לייף סטייל, מעצבת אופנה ומורת דרך לחיים טובים. נשואה לעידן ואמא גאה לעלמה (10) ונגה (7). את ביתנו בנינו בקיבוץ גבת, בעמק יזרעאל. הגשמנו חלום של חיי משפחה בטבע ובכפר. את עבודתי אני חולקת בין העיר ובין הכפר, משתדלת להנות מכל העולמות. יוצרת בסטודיו שלי "בית לחלוצות" השוכן בתוך מוזאון העמק בקיבוץ יפעת (גם חנות הבית ממוקמת שם) ומבלה זמן גם בחנות הדגל הממוקמת ברחוב שנקין, בלב ת"א ובמכירות קונספט חוויתיות שאני יוצרת ומפיקה. "טוב ויפה" הוא הבלוג האישי שלי, אותו אני כותבת כבר 8 שנים. הוא משמש לי כיומן אישי ובו אני כותבת על כל מה שטוב ויפה בעיני. מוזמנים להצטרף אלי למסעותי.
צרו קשר: 050-9474785
FOLLOW ME
הצטרפו לרשימת תפוצה
רוצים לקבל עדכון למייל שלכם כל פעם שאני מפרסמת פוסט?
רשמו את כתובת האימייל:
המייל שלך נוסף לרשימת התפוצה!

קרטונאז' מלבלב של מעשיות נייר - טיפטופי קולאז' Sale קדימה אביב

25 03
את אורה אפשטיין מ"מעשיות נייר" פגשתן בקולאז'Sale בממגורה. המפגש היה כל כך מוצלח, המוצרים של אורה נחטפו ולקראת סוף האירוע היא נשארה ממש ללא סחורה. חשבתי, שכדאי להזמין אותה גם הפעם.

ב"מעשיות נייר" מעצבים חגיגות יום הולדת מנייר. בסיסי קרטון לפעילות יצירתית בימי הולדת.
הערכה מכילה: 20 בסיסי יצירה מקרטון המזמינים ילדים לבנות עבודות קולאז’ שמחות המשתלבות במשחק או מהוות אלמנט דקורטיבי יחודי.

בסיסי הקרטון בנויים מקרטון ממוחזר המאפשר בניית קולאז’ ססגוני מניירות מגוונים הנאספים ממגזינים ישנים, אריזות, ניירות עטיפה, כרטיסים, מפות או כל נייר מתאים אחר ששימושו הראשוני הסתיים.השימוש החוזר במוצרי הנייר מאפשר לילדים לחגוג את עושרם הצבעוני וטקסטורלי של ניירות מודפסים ולגלות את יכולתם ביצירה אישית ומקורית

אני אוהבת מאוד את השימוש בניירות הזמינים : עיתונים, אריזות ועוד, כחומרי יצירה על גבי בסיסי הקרטון. השימוש בחומרים אלו מאפשר חופש יצירה גדול יותר, נטול מתחים של יצירת יופי מוכר.

היצירה בחומרי הנייר מתמקדת בהתבוננות באירועים הגרפיים המודפסים וגילויים מחדש. התוצאות משוחררות, מפתיעות ולדעתי גם נחשקות יותר מיצירות הנוצרות מחומרי היצירה הנפוצים. כל יצירה היא חד פעמית וממלאה את הילד בגאווה גדולה.
מוצר חכם, מוצר יפה, שערוך מבחינה גרפית באלמנטים שובי לב. באירוע יוצגו דוגמאות ליצירות אפשריות וכן אלמנטים מומלצים ליצירת קולאז’ מנצח. נתתי לעלמה וחברה לעצב מודל משל עצמן וכך העברנו לנו אחר הצהריים מלא בצחוק והנאה. מומלץ בחום, אל תפספסו!

בנוסף למה שראיתם בקולאז' Sale הקודם, תביא איתה אורה מגוון דגמים חדשים שפיתחה. תראו את השקיות היפות שהיא עיצבה למארזים הללו. מוכשרת ביותר הבחורה.
את אורה והמוצרים של מעשיות נייר תוכלו לפגוש בקולאז' Sale קדימה אביב,
30 -31 במרץ 17:00 - 10:00

בסניף ה- outdoors של קנה'קש באזה"ת אבן יהודה
בסמוך לצומת קדימה - הדסים

לפרטים מלאים על האירוע, ליחצו כאן,

או כנסו לדף האירוע בפייסבוק
ובאותה הזדמנות אשמח אם תאשרו הגעה.

שימו לב, לא כל המציגים בקולאז' Sale מקבלים כרטיסי אשראי, אנא הצטיידו בהתאם גם בצ'קים ובמזומן.
להתראות בקולאז' Sale,
קרן
0 תגובות
התגובה שלך נקלטה במערכת ותפורסם אחרי אישור
השארת תגובה
© קרן שביט 2012
צור קשר 050-6422333