שמי קרן שביט (לשעבר: קרן שחם), יזמית לייף סטייל, מעצבת אופנה ומורת דרך לחיים טובים. נשואה לעידן ואמא גאה לעלמה (10) ונגה (7). את ביתנו בנינו בקיבוץ גבת, בעמק יזרעאל. הגשמנו חלום של חיי משפחה בטבע ובכפר. את עבודתי אני חולקת בין העיר ובין הכפר, משתדלת להנות מכל העולמות. יוצרת בסטודיו שלי "בית לחלוצות" השוכן בתוך מוזאון העמק בקיבוץ יפעת (גם חנות הבית ממוקמת שם) ומבלה זמן גם בחנות הדגל הממוקמת ברחוב שנקין, בלב ת"א ובמכירות קונספט חוויתיות שאני יוצרת ומפיקה. "טוב ויפה" הוא הבלוג האישי שלי, אותו אני כותבת כבר 8 שנים. הוא משמש לי כיומן אישי ובו אני כותבת על כל מה שטוב ויפה בעיני. מוזמנים להצטרף אלי למסעותי.
צרו קשר: 050-9474785
FOLLOW ME
הצטרפו לרשימת תפוצה
רוצים לקבל עדכון למייל שלכם כל פעם שאני מפרסמת פוסט?
רשמו את כתובת האימייל:
המייל שלך נוסף לרשימת התפוצה!

תמונות רטרו לחדרי ילדים

23 03
אתחיל ואומר שהפוסט הזה ממוחזר. לא חלילה שנגמרו לי החומרים... פשוט שלחתי את התמונות שלי להדפסה על קאנווס ועדכנתי את העיצוב שלהן. חשבתי שמגיע גם לכם להתעדכן. חדש, מ"סטודיו קרן שביט": תמונות בסגנון רטרו, לחדרי ילדים. יש כמה סדרות תמונות, לכל סדרה דמויות בקו עיצובי מסויים ורקע עם אופי אחיד בצבעוניות מתחלפת.

הסדרה הראשונה, רטרו פיפיטה:


הסדרה השניה, רטרו נקודות:
אלו הן רק דוגמאות בודדות מכל סדרה, יש עוד תמונות.
ניתן להכנס לפיקאסה (מכאן) שלי ולצפות בכל הקולקציה.
ניתן גם להזמין אצלי בסטודיו.

התמונות מודפסות על בדי קנוואס ומתוחות על מסגרות עץ בגודל 30/30 ס"מ. אני אוהבת למקם אותם ברצף, בקו אנכי או אופקי על הקיר. אופציה נוספת היא בפורמט של ריבוע.

אשמח לשמוע מה דעתכם.
1 תגובות
התגובה שלך נקלטה במערכת ותפורסם אחרי אישור
השארת תגובה
ALfa studio 0 08.03.2009

כל כך מתוק! התמונות והבלוג שלך בכלל

© קרן שביט 2012
צור קשר 050-6422333